Технології

Причини, чому при розгоні машина починає смикатися

Шукаємо причини несправності.

Нерідко при прискоренні автомобіль починає смикатися. Та так, як ніби його хтось штовхає. Ми розповідаємо, в чому може бути причина несправності і де шукати проблему.

Найпоширеніша причина смикання при русі — несправність «автомата» або «робота». Але подібна реакція машини може говорити й про інші проблеми, які доставлять не менше клопоту.

Неякісне паливо

Почнемо з простих речей. Смикання можуть з’явитися після заправки «паленим» бензином на тих АЗС, де халатно ставляться до стану фільтрів, через які проходить паливо при зливі з бензовоза в паливосховище. Після заправки таким пальним, дрібні частинки сміття в паливі поступово забивають сітку паливоприймача автомобіля, ось смикання і з’являється. Ну а якщо забагато бруду, машина просто встане. Доведеться міняти бензонасос і чистити бак.

Опори силового агрегату

При сильному зносі опор силового агрегату він не лише починає відчутно вібрувати під час руху, але і нахиляється сильніше, ніж зазвичай при включенні, скажімо, «драйву» або заднього ходу. Це і викликає сильний поштовх.

Датчики двигуна

Відчутні смикання можуть бути спровоковані несправностями окремих датчиків системи керування двигуном. Скажімо, датчика положення дросельної заслінки або масової витрати повітря. Іноді після таких смикань загоряється лампа Check Engine і в пам’ять записуються помилки, які багато сервісменів трактують, як несправність «автомата», хоча насправді з ним все в порядку.

Мастильне голодування

Падіння рівня робочої рідини в «автоматі» так само може служити причиною неприємних ударів в русі. Сучасні автоматичні коробки передач дуже чутливі до чистоти мастила і до його рівня. Так що якщо останній впав всього на пів літра нижче мінімально допустимого, водій відразу відчує сильні ривки.

На щастя, такий агрегат ще можна врятувати. Досить замінити мастило, фільтри, визначити причину витоку і проблема зникне.

Перегрів

Якщо радіатор коробки передач довго не чистити й не змінювати робочу рідину, то після довгого штовхання в заторах можливий перегрів трансмісії. Від цього теж з’являються ривки при русі.

Вам також має сподобатись...